Title Image

PERYÖN 23. Dönem Yönetim Kurulu’nda Ben De Varım

PERYÖN 23. Dönem Yönetim Kurulu’nda Ben De Varım

Ekran Alıntısı

Bilenler bilir mart ayı hep uğurum olmuştur, güzel kapılar, yenilikler açmıştır. Üstüne de 30 Mart doğum günüm olunca iyi dileklerimle mart ayını kapatır bir sonraki mart ayı için bekleyişim başlar. Bu yıl ilk defa  durgun geçiyordu, malum siyasi olaylar, her gün yeni bir ses kaydı, seçimler derken bir gün telefonum çaldı. PERYÖN 23. Dönem Yönetim Kurulu’nda bana da yer vermek istediklerinin haberini aldım 🙂 Bir saniye bile düşünmeden kabul ettim. Türkiye’de İK’nın bir adım daha ileriye gitmesini isterken bunun için emek verirken PERYÖN çatısı altında daha profesyonelce başarılı uygulamalarda yer almak ve gelişimi sağlayacak olmak benim için müthiş bir kapı ve motivasyon kaynağı olacaktı.

Seçim öncesinde PERYÖN Merkez’de bir toplantı gerçekleştirdik hem üyeler birbiriyle tanıştı, kaynaştı hem de projelerimiz üzerine konuşma imkanı yakaladık. Dün de seçim gerçekleşti ve bizim liste seçimden çıktı. PERYÖN 23. Dönem Yönetim Kurulu’nda en genç üye olarak yer alarak genç nesli de temsil etmek büyük bir onur benim için. 

23. Dönem Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler: Sevilay Pezek Yangın, İdil Türkmenoğlu, Önder Şenol, Osman Cenk Akın, Aslı Dizdar, Pınar Kalay, Meltem Kalender Öztürk, Doç. Dr. M. Erdem Özdemir, Revna Besler, Buket Çelebiöven, Berna Öztınaz, Erkan Güngör, Dr. Çağlayan Aktaş, Hande Özdağdeviren, Yiğit Oğuz Duman, Esra Daver, Selen Kocabaş, Özden Aslan, Mete Türkyılmaz, Aykut Bora, Ayşe Özpirinçci, Ece Süeren Ok, Elif Duru Gönen, Aydan Çağ.

Projelerimizden de kısaca bahsetmek istiyorum:

•İnsan yönetimi alanında KOBİ’leri bilgilendirici, geliştirici ve yol gösterici projelerimizle destekleyeceğimiz “KOBİ’lerde İnsan Yönetimi” 

• İş hayatında kadınların yönetici rollerini üstlenmeleri, kadın lider sayısı ve etkinliğini artırmayı amaçlayan “Kadın Liderlerin Gelişimi”

• İnsan yönetimini geliştirmeye gönüllü tüm üyelerimizi kucaklayacak, PERYÖN’e yakınlaştıracak, gönülden bağlanacakları ve insan yönetimine katkıda bulunurken kendileri için de fayda yaratacakları projeleri hayata geçirmeyi hedeflediğimiz “Üyelik ve İş Geliştirme”

• Türkiye İnsan Yönetimini etkileyen kanun, kural ve uygulamalarla ilgili proaktif ve etkin olmamızı sağlayacak projeler geliştirip, liderliğini üstleneceğimiz “Kamu İlişkileri”

• Tecrübeli, tecrübesiz, uzman, yeni mezun tüm üyelerimizin güçlü yönleriyle projelerimize ve derneğimizin gelişimine katkıda bulunacakları “komite” işleyiş projelerini hayata geçireceği “Yetenek Havuzu”

Keyifli ve bir o kadar da heyecan duyduğum bu yolculukta iyi ki yer alıyorum. Ben büyük işler çıkartacağımıza eminim. 23. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri de her yıl olduğu gibi alanında lider kuruluşlardan, kişisel olarak konusunda marka olmuş insan yönetimi liderlerinden ve kurullarda PERYÖN projelerine destek vermiş arkadaşlarımızdan oluşuyor. PERYÖN Yönetim Kurulu için beni tavsiye eden Özlem Helvacı Kılıç’a ve İdil Türkmenoğlu’na, adım attığım an itibariyle sıcaklığını, samimiyetini hiç esirgemeyen tüm yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkürler… 

Bir de mart ayına çok teşekkür ederim. Bu yıl da beni yanıltmadı 🙂

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
4 Yorum
 • Dilay

  27 Mart 2014 at 22:22 Cevapla

  Tebrikler:)

  • Aydan Çağ

   11 Nisan 2014 at 21:04 Cevapla

   Teşekkür ederim.

 • Ali Cevat ÜNSAL

  28 Mart 2014 at 02:02 Cevapla

  Bu habere çok sevindim. Böyle bir girişim yalnızca peryon de olur sanırım. Bizleri güzel bir şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Yolun açık olsun.

  • Aydan Çağ

   11 Nisan 2014 at 21:05 Cevapla

   Ali Cevat öncelikle çok teşekkür ederim. Y kuşağından bir İKcı olarak bizi en iyi şekilde temsil edeceğim inşallah 🙂

Bir Yorum Yaz