Title Image

İşçi Bulma Fuarı

İşçi Bulma Fuarı

 

 

 

 

 

 

 

Esenler Kariyer Merkezi projesinin sahibi Esenler Belediyesi, istihdam konusunda önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.

 

             İşsizlikle mücadelede başarının, tüm kurum ve kuruluşların işbirliğiyle sağlanabileceğine inanan Esenler Belediyesi, İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü ile birlikte İstanbul İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı düzenleniyor.

            İşgücü piyasası taraflarının buluştuğu, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerinin de yer aldığı nitelikli eleman teminine yönelik olarak düzenlenen İSİİF 11’de, beyaz eşyadan ulaşıma, tekstilden gıdaya, otomotivden turizme, eğitimden sağlığa, iletişimden inşaata kadar geniş bir yelpazede kurum ve kuruluşu yer alıyor.

                 İstanbul’da işgücünü arz edenler ile işgücünü talep edenleri; kamu kurumları, yerel yönetimler, üniversiteler, sanayici ve işletmeciyi buluşturarak, mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynaklarını konusunda taraflar arasında işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmeyi amaçlayan fuar, 25 Mayıs’a kadar 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz