Title Image

İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi

İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi

İK iç Denetim Listesi

4ekip’i sosyal medyada aktif yer alan İK’cıların hemen hemen hepsinin bildiğini düşünüyorum. 4ekip bugüne kadar 2 proje hayata geçirdi. İlk projesi Sosyal Medya’dnın En Etkili 25 İK’cısı idi ve ben de bu listede 2. sırada yer almanın keyfini yaşadım. İkinci proje ise İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi oldu. İkinci projede ise bizzat proje ekibinin içinde yer aldım. 4 kişilik çekirdek ekibinin (Ahmet Eryılmaz, Cengiz Çatalkaya, Müge Arslan, Mehmet Eronat) yanı sıra 21 gönüllünün katılımı ile 2. proje İnsan Kaynakları İç Denetim Listesi  2 aylık çalışmanın sonucunda   hayata geçti. 

Sizi bilmiyorum ama üretmek, değer katmak, farkındalık sağlamak, emek vermek, ekip olmak bana çok şey ifade ediyor. Çağın İnsan Kaynakları blogumda da yazarken ilk günden itibaren bunlarla beslenmeye çalıştım.

Şimdi ise hayata geçirdiğimiz bu proje ile herhangi bir şirketin İnsan Kaynakları Departmanı’nı denetleyecek olsaydınız nelere bakmanız gerekirdi, olması gerekene yani ideale yakınlaşması için nelere bakmanız gerekeceğinin cevaplarını bu liste sayesinde bulabilecek ve kendinize bir kontrol listesi sağlayabileceksiniz. 

Bu arada ben tahmin edebileceğiniz üzere İşveren Markası üzerine kontrol listesi hazırlanma sürecinde yer aldım 🙂

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz