Title Image

İK TERS DÜZ

İK TERS DÜZ

PERYÖN’ün yeni projesini Sevgili Ezgi Feda’nın İnsan Kaynakları Seyir Defteri blogunu okurken haberdar oldum ve daha çok kişiye ulaşması adına ben de blogumda yer vermek istedim.

İnsan kaynakları alanında en fazla 5 yıl tecrübeye sahip genç İK’cıların katılabileceği bu fikir fırtınasında sizlerden 500-1500 kelime arası, insan kaynakları üzerine bir yazı yazmanız bekliyor. Yazınızda yenilikçi fikirlerinizi, muhalif görüşlerinizi, yaratıcı uygulamalarınızı ve ulaştığınız ilginç sonuçları paylaşmanız bekleniyor. Yazınızla birlikte özet bir düzyazı özgeçmişinizi de eklemeniz isteniyor.

İK Tersdüz projesine başvurular Microsoft word formatında peryon@peryon.org.tr mail adresine 16.06.2012 tarihine kadar yapılabilecek. İletilen yazılar içinden en dikkat çekici olanlar PERYÖN Yönetim Kurulu tarafından seçilecek ve bu yazılar derlenerek bir e-kitap olacak. Projede seçilen yazıları kaleme alan genç İK’cılar, hem yazılarının PERYÖN web sitesi ile ulusal online kitap sitelerinde yayımlanmasının keyfini yaşayacak hem de sürpriz ödüller kazanacak.

Bugünlerde Y kuşağı İK’cıların gündemde olması bu projeyi de önemli kılıyor açıkcası. Tüm yenilikçi, yaratıcı düşünen İK’cıların katılmasını dilerim. Yarışmaya ben de katılıyor olacağım, seçilenlerden biri neden olmasın 🙂

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz