Title Image

İK Bloggerları Hadi Başvurun: İK BLOG YARIŞMASI

İK Bloggerları Hadi Başvurun: İK BLOG YARIŞMASI

Ekran Alıntısıp

PERYÖN’ün geçtiğimiz yıl başlattığı İK Blog Ödülleri bu yıl da sahipleriyle buluşacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan yarışmada ilk 3 blog yine seçilip ödüllendirilecek. İK Bloggerları hadi başvurun.

İK ile alakalı yazı yazan bloggerların yarışmaya katılmasını, bu heyecanı yaşamalarını canı gönülden diliyorum. Başvurular 1 Ekim Çarşamba günü sona eriyor, İK Bloggerları elinizi hızlı tutmanızda fayda var. 

Bu yıl geçen seneden farklı olarak oylamada en çok oyu alan 10 blog  PERYÖN İK Blog Yarışması 2014 Jürisi tarafından değerlendirilecek ve sonrasında ilk üç açıklanacak. Jüri değerlendirmesi sonrasında 1., 2., ve 3. olan bloglar, 5 Kasım 2014 tarihinde 22. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’nin 2. günü açılışında düzenlenecek törende  EAPM Başkanı IZY BEHAR elinden ödüllerini alacaklar. 

Ekran Alıntısıa

Geçtiğimiz yıl yaşadığım heyecanı, mutluluğu sizlere blogumda aktarmıştım. Yine aynı şekilde yarışmaya katılmayacağımı ve farklı bir heyecanla sonuçların açıklanmasını bekleyeceğimi söylemiştim 🙂 Bu arada bu yıl jürinin içerisinde ben de yer alıyorum. Benim için farklı bir deneyim olacak…

Geçen seneki yazımı okumak isteyenler linki tıklayabilirhttp://aydancag.com/2013/11/08/cagin-insan-kaynaklari-peryon-ik-blog-odulleri-birincis/

Başvurularla ilgili tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 http://www.peryonkongre.com/ik-blog-odulleri_2014/genel_bilgiler.html 

Şimdiden katılan İK Bloggerları  hepinize canı gönülden başarılar dilerim. 

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz