Title Image

En Gözde Şirketler

En Gözde Şirketler

 

 

 

 

 

 

 

 

              Sevgili Ali Ayaz’ın okumam için bana yönlendirdiği bu kitabı okumasını bitirdikten sonra sizlerle de paylaşmak istedim ve kendisine de çok teşekkür ediyorum.

             Öncelikle birkaç bilgiye yer vermek istiyorum.

             En gözde şirketler araştırması iki yılda 98 üniversiteden 34000 öğreci 330 firmayı değerlendirmiştir. Bu kitapta en gözde şirketler araştırmasında en çok tercih edilen firmalardan ilk sıralarda yer alan Turkcell, Türk Hava Yolları, Unilever Türkiye, Mercedes Benz, Türkiye İş Bankası, Procter&Gamble Türkiye ve Garanti Bankası’nın çalışan bağlılığını arttırmada ve işveren markalarını olumlu yönde etkileyen çalışmalarına yer verilmektedir. 

 

              Kitapta bu firmaların tarihçelerine, insan kaynakları yaklaşımlarına (işe alım, staj, eğitim, ücretlendirme, yan haklar, performans değerlendirme vb konulardaki yaklaşımları) kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına, müşteri memnuniyeti çalışmalarına, kurum kültürlerine yer verilmektedir. Bu firmalarda çalışmak isteyen adaylar ya da merak edenler için hiçbir yerde bulamayacakları detaylı bilgilendirmeler bu kitapta yer almaktadır.

 

             Umarım hepiniz keyifle çalışabileceğiz güzel firmalarda olursunuz : ) 

 

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz