Title Image

Toptalent ile Herkesin Bir Koçu / Mentoru Olacak!

Toptalent ile Herkesin Bir Koçu / Mentoru Olacak!

toptalent

Herkesin Bir Koçu/Mentoru Olacak!

1 yıldır yayında olan ve her ay 100 binin üzerinde genç profesyonel, yeni mezun ve öğrencinin ziyaret ettiği yenilikçi kariyer platformu Toptalent.co’da “Online Coaching” başladı. Kariyer Seçimi, Kariyer Planlama, İş Arama Stratejileri, CV Değerlendirme, Kariyer Soru&Cevap, Görüşmelere Hazırlık konularında ürünlerini oluşturup, fiyatlarını belirleyerek tecrübelerini paylaşmak isteyenler ile iş arama ya da kariyer gelişimleri için destek arayan adayları buluşturuyor. İş hayatında başarı isteyen adaylar Toptalent.co ile hayallerindeki kariyerin inşasına bir adım daha yaklaşabilecek ve kariyerlerine yön verebilecekler. Artık Beyaz Yaka Profesyoneller, Kariyer Koçları ve Mentorlar kariyer danışmanlığı hizmetlerini Türkiye’nin ilk ve tek online koçluk pazar yerinde satışa sunabilecekler.

Şu an ben de Kariyer Danışmanlığı ve CV Atölyesi ile iki hizmetimi satışa çıkarttım. İncelemek isterseniz tıklayın.

Kişiye özel bu hizmetler Türkiye’nin her yerinden erişilebilir olacak. Görüşmeler telefon, Skype ile görüntülü konuşma olabileceği gibi aynı şehir içinde birebir yüz yüze de olabilecek. Platformun kurucu ortağı Mehmet Aksu “Böyle bir platformun eksikliğini koçlar ve mentorler uzun zamandır hissediyordu. Oldukça yoğun bir ilgi var. Ayrıca özellikle Anadolu bu hizmetlere oldukça uzak, bu nedenle platformun online olmasının büyük avantajları olacak. Hem tecrübesini paylaşanlar, hem de adaylar açısından.”

Toptalent.co, tamamen kişiye özel kariyer danışmanlığı hizmetleri ile adaylara iş hayatında başarılı olmaları, yeni liderlik becerileri kazanmaları, etkin mülakat teknikleri ile yeni bir işe girmelerinde yardımcı olacak. Platform beyaz yaka profesyonellerin tecrübelerini paylaşarak gelir elde etmelerini de sağlayacak.

Bu yeni hizmet ile ilgili tüm bilgiler toptalent.co/coaching adresinde yer alıyor. Detaylar için incelemenizi öneriyorum.

 

Toptalent.co Hakkında
Yeteneklerle şirketleri buluşturan kariyer platformu toptalent.co 100’ün üzerinde üniversiteden, 140 farklı bölümden her ay 100 binin üzerinde genç profesyonel, öğrenci ve yeni mezunu ağırlıyor. Adaylara iş, staj, iş hayatından çevre edinme ve rehberlik gibi kariyer fırsatları sunuyor. Şirketler toptalent.co’da etkin bir şekilde kendilerini anlatarak işveren markası iletişimi yaparken, öğrenci ve yeni mezunların iş hayatı ile ilgili farkındalıklarının artmasını sağlıyor.

Toptalent.co hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz: www.toptalent.co 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz