Title Image

Kariyer Melekleri Geleceğinize Işık Tutacak

Kariyer Melekleri Geleceğinize Işık Tutacak

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Peryön  Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Şubesi ve Ege Üniversitesi İşletme Kulübü mentor – mentee programı ile öğrencilerin doğru kariyer planlaması yapmalarını sağlayacak olan Kariyer Melekleri projesinde bu yıl da tekrar bir araya geliyoruz.

Projenin amacı;

  • Öğrencilerin kariyerlerini doğru planlamalarına yardımcı olmak.
  • Öğrencilerin geleceğe daha emin adımlar atmasını sağlamak.
  • Mentor olacak kişilerin öğrencilere bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri ve dayanışma içinde olabilecekleri bir ortam yaratmak.

Üniversiteye adım atar atmaz başlayan mezuniyete doğru ilerlerken daha da çok artan o kafamızdaki soruları keşke sorabilsek, öneriler alabilsek diyen menteelerimiz başvurularını tamamladı.  ‘’Hangi departmanda çalışmalıyım? Çalışmak istediğim bu alan bana uygun mu? Çalışmak istediğim departmanın çalışma koşulları nelerdir? Bu alanda çalışmak için kendime neler katmalıyım?’’ vb. sorulara  mentor-mentee eşleştirme programı olan Kariyer Melekleri projesi ile yanıt bulmayı hedefliyoruz.

Alanında uzmanlaşmış mentorlar; görüşmelerle kariyer yolunda ilerleyen menteelere rehberlik edecek, fikirlerini, düşünce ve deneyimlerini paylaşarak menteelere ışık tutacak. Mesafeyi bu projeye dahil olmak için bir engel görmeyin çünkü dilerseniz online dilerseniz yüz yüze görüşmeleri yapmak da mümkün…  Sizler de bu projenin birer rehberi olmak ister misiniz?

Bireye dolayısı ile de toplumun gelişimine katkıda bulunmak isterim, deneyimlerimi paylaşmak isterim, sektörler ve iş alanı hakkında rehberlik etmek isterim, menteenin kendini keşfetmesine ve farkındalık sağlamasına yardımcı olurum diyorsanız başvuru süresini sakın kaçırmayın…

Başvuru ve detaylar için;

http://www.kariyermelekleri.com/

Başvurularınızı heyecanla beklemekteyiz 🙂

Keyifli okumalar…

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz