Title Image

19. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongre Fuarı

19. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongre Fuarı

  19. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve Fuarı ve 11 -15 Eylül 2011 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. 120’ye yakın ülkeden kamu ve özel sektör yöneticileri, işçi ve işveren temsilcileri, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinden oluşan 20 bin kişiyi bir araya getirmeye hazırlanan kongre ve fuar etkinliği; katılımcıların bilgi alışverişinde bulunmalarına uygun ortam oluşturarak, meslek hastalıkları ve iş kazalarını önlemede yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

          İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı; İş sağlığı ve güvenliğini geliştirmek amacıyla üretilen mal ve hizmetlerin tanıtımının yanı sıra, katılımcılar arasında bilgi, uygulama ve deneyim paylaşımını, tüm ilgili taraflar arasında ilişkileri güçlendirerek işbirliğine dayalı bağlantılar ve ittifaklar oluşturmayı, hemen uygulamaya geçirilebilecek bilgi, strateji ve pratik fikirlerin geliştirilmesini, dünyadaki son teknolojileri takip etme fırsatını, iş kazaları/meslek hastalıkları ve alınacak önlemler hakkında bilgi almayı, çalışanların refah ve iş verimliliğini artıracak güvenli çalışma ortamını sağlayacak güncel bilgilerin öğrenilmesini sağlayacaktır.

           İSG Fuarında; iş güvenliği malzemeleri, iş elbiseleri, yol ve trafik güvenliği, kişisel koruyucular, yangın güvenliği, ölçümleme teknolojileri ve detektörleri, yükleme-boşaltma-kaldırma-stoklama ekipmanları, çevresel hijyen ve sınai temizlik malzemeleri üreten ve pazarlayan ve sektörle ilgili diğer tüm konularda mal ve hizmet üreten ulusal ve uluslararası firmalar yer alacaktır.

Kaynak: İstanbul Ticaret Odası

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz