Title Image

16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi

16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi

16-dunya-insan-yonetimi-kongresi

20-21 Ekim 2016’da İstanbul’da WFPMA 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi için PERYÖN uzun zamandır hazırlanıyor. PERYÖN’ün ev sahipliği yapacağı hatta PERYÖN sayesinde Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı kongreye sayılı günler kaldı…

Peki neden katılmasınız? (PERYÖN websitesinden alınmıştır.)

İnsan Yönetiminde ve İnsan Kaynaklarında Dünya’daki en büyük buluşma

Yapılan oturum sayısı, konuşmacı çeşitliliği, ziyaretçi sayısı ile en büyük, en yenilikçi, en vizyoner ve en çok gündem yaratan kongre.

Benzersiz bir network platformu

Dünyanın 92 farklı ülkesinden 3.000’i aşkın iş dünyası profesyonelinin aynı anda bulunduğu tek etkinlik. Uluslararası ilişkiler kurmak, mevcut ilişkileri tazelemek için bulunmaz fırsat.

Zengin içerik, İnsan yönetimi trendleri ve gündemle ilgili her şey

Dünyada ve Türkiye’de insan yönetimi konusundaki tüm yeniliklerin ve gelişmelerin konuşulduğu, ziyaretçilerin bilgilerini güncellemelerini ve vizyonlarını yenilemesini sağlayan zengin içerik.

Fuar alanında yeni iş ve işbirliği fırsatları

2.850 metrekarelik geniş fuar alanında, insan yönetimi sektörünün önde gelen hizmet sağlayıcılarına ulaşma imkanı, yeni işler ve işbirlikleri için benzersiz bir ortam.

Uzmanlarla bir araya gelme ve tanışma fırsatı

Dünyadan ve Türkiye’den 130’u aşkın uzmanı, 50’den fazla oturumda izleme ve kendileriyle tanışma fırsatı. İlham verici konuşmacılar, şaşırtıcı tartışmalar, zihin açıcı paneller…
Salondaki son boş koltuk sizin olmalı!

İnsana dair konular aynı zamanda “eğlencelidir”

Ayakkabılarınızı dikkatli seçin! İki gün boyunca oturumlar arasında mekik dokuyacaksınız. Kaçırdığınız oturuma üzülecek, katıldığınız oturumda yenilenecek, sahip olduğunuz her bilgiyi tazeleyecek, “Hiç bitmesin!” diyeceksiniz.

 

Katılacak olanlar oldukça şanslı olacak henüz kayıt yaptırmayanlar için de kayıt fırsatı devam ediyor. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz…

Görüşmek üzere.

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz