Title Image

TURKTICARET.Net Keşke Bu Ofiste Çalışsaydım Dedirtiyor

TURKTICARET.Net Keşke Bu Ofiste Çalışsaydım Dedirtiyor

TURKTICARET.Net Keşke Bu Ofiste Çalışsaydım Dedirtiyor

TURKTİCARET.Net alan adı, hosting, internet reklamcılığı, hazır site servisleri, webtv gibi hizmetlerde servis veren bir firma. 2000 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin ilk ve en büyük b2b elektronik pazar yeri ve Bursa ve İstanbul olmak üzere 2 farklı lokasyonda çalışıyorlar. 

Hayallarinde projeyi gerçekleştirmişler. 2 katlı, 2000 metrekarelik, özgün, sosyal yanları olan bir ofis tasarlamışlar Açıkçası benim oldukça ilgimi çektiğini söyleyebilirim. Ofis ortamı gerçekten insanın motivasyonunu ve enerjisini oldukça etkiliyor. TURKTİCARET.Net çalışanların yaşam merkezi haline gelmiş. Sektörde çok iyi konumda olunsa da, en iyi ürünü siz üretseniz de, müşteri memnuniyetiniz yüksek olsa da bir yere kadar başarı beraberinde gelecektir. Çalışanlar sizin başarınızda nerede? Onların beklentisi nedir? Çalışma ortamının verimliliğe ve yaratıcılığa olan ilişkisi maalesef es geçiliyor.

Benim bu ofiste haberim Linkedin üzerinden TURKTİCARET.Net‘in  İK Müdürü Seyhan Koçak’ın mesajı ile oldu. Mesajında ofislerine beni davet etti ve en çok cazip eden ise teleferikte bir beş çayı içelim, kozada sohbet edelim, yelken ofiste deniz havasını hissedelim demesi oldu. Bursa’ya ilk gittiğimde muhakkak ziyaret edeceğim. Kaçmaz 🙂

TURKTİCARET.Net

Esnek çalışmayı destekleyen, yaratıcılıklarını besleyen, verimliliklerini arttıran bir ofis ortamı tasarlanmış. İnsan yaptığı işten cidden bu ofiste zevk alır. Bursa’yı yansıtan figürlerin karakterize hallerininden ofisi yapmışlar. Ofisin ikinci katında Bursa’nın geleneksel bir sokağı bulunmakta ve bu sokaklarda ofis konseptinde rengarenk evler var. Kendilerini evlerinde hissetmemeleri olanaksız! Sokakta konak ve kahvehane de yer alıyor. Ayrıca ofiste eski bir Bursa marketi, masaj koltukları ve akvaryumdan oluşan karanlık dinlenme odası yer alıyor. İnsan mobil çalıyor hissini çok net yaşıyor. Ofisin birinci katında ipek kozasından oluşan toplantı odası, teleferikten oluşan toplantı odası, bar, bilardo alanları, konser alanı, spor alanı, yelkenli toplantı odası yer alıyor.

İnsana yatırım yapan şirketler nasıl da belli oluyor. Bu ofiste, bu yönetimle işveren markası adına ne güzel çalışmalar yapılır…

Size de keşke bu ofiste çalışsaydım dedirtti değil mi?

İşveren markası, Turkticaret.net

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz