Title Image

Lojistik Kariyer Günü

Lojistik Kariyer Günü

Lojistik Kariyer Günü11 Mart Cuma günü Uşak Üniversitesi Lojistik Kariyer Günü’ne davetliyim. Lojistik Bölüm Başkanı Sevgili Arkadaşım Hürmet Çetinel’e de daveti için çok teşekkür ederim. Hürmet benim hem lisanstan hem yüksek lisanstan yakın arkadaşımdır. Üniversitesine her zaman konuk olmak istemişimdir ancak bu yıl Lojistik Kariyer Günü’ne katılmaya fırsat yaratabildik.

“Kariyerini Şansa Bırakma: Yeni Mezunlar için CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” konu başlığımla yer alacağım. Yeni mezun olacak arkadaşlara; CV nasıl hazırlanmalı, hazırlarken nelere dikkat edilmeli, nelere yer verilmeli, nelere yer verilmemeli, mülakata nasıl hazırlanmalı, mülakatçı nasıl tanınmalı, işe alımcılar neler soruyor, o sorulara nasıl cevap verilmeli, mülakat sonrası neler yapmalı gibi daha birçok konuda  bilgi aktarıyor olacağım. Genç arkadaşlarımın kariyerlerini şansa bırakmamaları ve CV’leri iyi bir pazarlama aracı olarak konumlandırmaları gerektiğine odaklanacağım.

Minik bir not genç arkadaşlara: Kişisel gelişimimize de önem vererek üniversite geçirdiğimiz yılların daha katma değerli olmasını sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında mutlaka gönüllü stajlar yapabilir, kurslara, konferanslara, sertifika programlarına ve yarışmalara katılabilir ve bir sosyal sorumluluk projesi yürütmeye çalışabilirsiniz. Böylelikle CV’nize yazacak şeyler de üretmiş olursunuz.

Bu arada Yeni Mezun CV’leri ile alakalı olarak geçmiş yazıma da göz atmak isteyebilirsiniz. Oturuma katılacak arkadaşlar yanınızda hazırlamış olduğunuz CV’lerinizi getirebilirseniz göz atma şansımız da olabilir. Oturum sonrasında değerlendirmede yapabiliriz.

Yeni Mezunların CV’leri

 

Programdan da sunumumu hem slideshare üzerinde hem de aydancag.com  üzerinden paylaşacağım. Oturuma katılan arkadaşlarımın soruları olursa aydan@aydancag.com üzerinden bana her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Konuşmacılar:

 • Aydan Çağ Aydın – İnsan Kaynakları ve İşveren Markası Danışmanı
  • Kariyerini Şansa Bırakma: Yeni Mezunlar için CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri
 • Erdal Nobel –  Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölüm Başkanı
  • Tedarik Zinciri ve Yönetimi
 • Ömür Batu Şengül – Hepsiburada.com Türkiye Dağıtım Operasyonları Müdürü
  • E-Ticaretin Sahne Arkası ve Operasyon
 • Mustafa Resul Aydın – Orient Ekspres Lojistik Yöneticisi
  • Türkiye Lojistik Sektöründe Neler Oluyor?

Yer: Uşak Üniversitesi Mustafa Kemal Paşa Amfisi

Tarih: 11 Mart 2016

Saat: 11:00

 

Lojistik Kariyer Günü’ne Davetlisiniz….

Uşak Üni-Lojistik Kariyer Günleri

 

Görüşmek üzere…

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz