Title Image

Kariyer.net Bloggerlarla

Kariyer.net Bloggerlarla

21331392427kariyer-net-logo

Kariyer.net Bloggerlarla

Kariyer.net 21 Ekim 2015 tarihinde  Cvk Hotels Park Bosphorus’ta 15 bloggerla bir araya gelerek  keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

#kariyernetbloggerlarla davetine  Kariyer.net’ten  CEO Yusuf Azoz, Pazarlama Müdürü Uğur Özmen,Kurumsal İletişim Yöneticisi Merve Tuncer, Dergi Yayın Yönetmeni Yeşim Aksu ve Ürün Geliştirme Takım Lideri Özge Atcı katıldı.

Güncel konular dışında Kariyer.net’in gündeminde olanlar hakkında da sohbet imkanı yakaladık. Kısaca bahsetmek gerekirse;

– İşveren sayfaları yenilenmiş böylelikle mevcut siteye oranla daha iyi kullanıcı deneyimi sunan, sadeleşen sayfalar hazırlanmış.

– Anasayfanın tasarımı yenilenmiş, yeni ana sayfa tasarımı ile kullanıcılar giriş yaptıklarında ilk çıkan ekranda kendi profillerine uygun karakterlerle karşılaşacaklar ve 6 farklı karakter arasından kendilerine uygun karakteri seçerek ilanları inceleyecekler.

– KOBİ’ler ile yan yanalar,  iş ilanlarını hazırlarken isterlerse KOBİ’lere yardımcı olunacakmış. Bence bu uygulamayı KOBİ’lerle sınırlandırmamalılar. 

– SelVi ile adaylar özgeçmişleri haricinde kendilerini istedikleri şekilde anlatacakları, tanıtabilecekleri videolar çekebilecekler.

– Açık özgeçmiş uygulaması ile adaylar isterlerse internet araması sonuçlarında da çıkabilecekler. 

Kariyer.net’in alanında daha da ilerlemesi ümidiyle 🙂

Kariyer.net hakkında;

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor.

Kariyer.net’in aday veritabanında 22 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 65 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. İstanbul merkez ve Yeşilköy satış ofisinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan 12 bölge ofisi ile müşteri ve adaylarına hizmet veriyor.

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz