Title Image

İnsan Kaynakları Zirvesi 2012

İnsan Kaynakları Zirvesi 2012

              “İnsan Kaynakları Zirvesi 2012” 15-16 Şubat tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.  Organizasyonel gelişim alanında danışmanlık firması olan MCT Danışmanlık’ın geleneksel olarak düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi’nin bu yılki teması “Dönüşüm Zamanı! Yenilenmeye ve Büyümeye Hazır Mısınız?” Bu zirveye katılmayı o kadar çok diledim ki sanırım Sevgili Başar Çankaya bunu hissetti. Ve kendisi FriendFeed üzerinden benimle iletişime geçerek beni davet etti. Zirveye İK ile ilgili blog yazan bloggerları davet etmet istediklerini içeren mesajını aldığım andan itibaren havalara uçtum : ))  Buradan Sevgili Başar Çankaya’ya sonsuz teşekkürler.

Ve bugün davetiyem elime ulaştı…


                Davetiyem ile birlikte zirveye görüntülü telekonferans yöntemiyle katılacak olan Prof. John Kotter’in “Bu Çok Acil!” kitabı da hediye olarak geldi. İlerleyen günlerde hem kitapla ilgili hem de beklediğiniz üzere zirveyle ilgili tüm detayları size blogumdan aktarıyor olacağım.

             Zirveyle ilgili tüm detaylara www.insankaynaklarizirvesi.com/  adresinden ulaşabilirsiniz.

             Bu arada akşamüstü Sevgili İpek Aral Kişioğlu’nun da zirveye katılacağı haberini aldığımdan dolayı mutluluğum perçinlendi. Hem zirveye katılacağım için hem de İK mesleğine başladığımdan itibaren deneyimlerini benden esirgemeyen İpek Hanım ile zirve esnasında sıcağı sıcağına konuşmaları değerlendireceğimiz için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
2 Yorum
 • Serhat Levent KAHYAOĞLU

  11 Şubat 2012 at 02:42 Cevapla

  Sanırım zirvenin en kötü yanı benim katılamıcak olmam.

  Zira gülsün MÜFTÜGİL ve İpek Aral KİŞİOĞLU ile sıcağı sıcağına konuşacağınız süreç boyunca telefonda benimle uzun uzundıyasıya zirve detaylarını paylaşıyor olacaksınız:)

  Buda İzmirde olmama rağmen benim artım oluyor sanırım:)

  Davete çok sevindim.Yapılacak paylaşımlar şimdiden heycanlandırıyor beni…:)

 • Aydan Çağ

  11 Şubat 2012 at 16:07 Cevapla

  Teşekkür ederim Serhat. Verimli 2 gün geçireceğimiz aşikar keşke sen de katılabilseydin.

  Bu arada twitter üzerinden anlık paylaşımlarda da bulunmayı düşünüyorum, takipte kal : ))

Bir Yorum Yaz