Title Image

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Ocak 2012 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Ocak 2012 Çekiliş Sonucu)

       Yatırım ve Eğitim Danışmanı  Gökhan Akyürek Her Ay Bir Kitap Kampanyasına destek olmak istediğini bildiren bir mesaj attı.  Ve Gökhan Bey ile görüşerek ocak ayı talihlimize kitabı yollayabileceği üzerine kararlaştırdık. Buradan Gökhan Bey’e birkez daha teşekkür ederim. Eğer bu şekilde kitaplarını bizlerle paylaşmak isteyen kişiler olursa her ay bir kitap yerine birkaç kitap da hediye edebiliriz.

            Şimdi kazanı talihlimizi açıklayayım. Bu ay toplamda    kampanya duyuru yazımız 26 yorum almıştır. “Her Ay Bir Kitap Kampanyası”nın ocak ayı  kazananı  http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 1. kişi  Merve‘dir. Sevgili Merve’ye Çağın İnsan Kaynaklarını takip ettiği için teşekkür ederim.

             Çağatay Edgücan Şahin’in “Beşeri Sermaye ve İnsan Kaynakları: Eleştirel Bir Yaklaşım” isimli bilimsel bir çalışması bu ayki kitabımız.

              Beşeri Sermaye ve İnsan Kaynakları: Eleştirel Bir Yaklaşım’da; İK Yönetim Sisteminin, felsefi temellerinden işleyiş mekanizmalarına değin geniş bir kritiği ele alınmaktadır.  İKY ile iktisat, hukuk ve psikoloji arasındaki ilişkilerin nasıl bir araçsal kullanım bütünleşmesini zorunlu kıldığı, İKY uygulamalarının teori ile uyumunun irdelendiği son derece geniş kapsamlı olarak anlatılmaktadır. 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
3 Yorum
 • kübra

  26 Ocak 2012 at 08:15 Cevapla

  Sevgili Merve çok mutlu olmalısın 🙂 Tebrikler..

  • merve

   26 Ocak 2012 at 15:51 Cevapla

   teşekkürler:)

 • merve

  26 Ocak 2012 at 15:50 Cevapla

  teşekkür ederim 🙂

Bir Yorum Yaz