Title Image

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Mayıs 2012 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Mayıs 2012 Çekiliş Sonucu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her Ay Bir Kitap Kampanyası’na gösterilen ilgi için öncelikle tüm takipçilerime teşekkür ederim. Bu ay toplamda kampanya duyuru yazımız 20 yorum almıştır. Her Ay Bir Kitap Kampanyası’nın mayıs ayı kazananı http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 15. kişi Miraç’tır. 

 

Bu ay Prof. Dr. Zuhal Baltaş’ın Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş (Etki Yaratan Konuşmacının El Kitabı) kitabını Miraç’a hediye ediyor olacağım. 

Arka Kapak

Etkili bir sunuş yapmak, dinleyenlerin aklında ve yüreğinde iz bırakmak ve hatırlanmaktır. Sunuş yapan kişi, sunuş tekniğine ve pratiğine hakim olmanın yanı sıra mesajlarını tutkuyla, coşkuyla ve inançla aktarmalıdır. Anlamlı, anlaşılır ve gruba hakim bir konuşmanın temelini bu oluşturur.Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş, etkilemek ve iz bırakmak isteyen konuşmacılara rehber olacaktır.Kutadgu Bilig’den alınan şu söz kılavuzunuz olsun;- “Aman sözün aydın olsun, öz olsunIşık saçsın, bakan köre göz olsun.”

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
2 Yorum
 • Miraç

  23 Mayıs 2012 at 14:03 Cevapla

  Çok teşekkürler Aydan Hanım, çok sevindim 🙂

 • Nedim İLERİ

  30 Mayıs 2012 at 21:52 Cevapla

  Böylesine güzel ve faydalı bir kampanya yürüten Aydan hanımı ve de bu ayın şanslı yorumcusunu tebrik ederim.
  Okumak ve Okumaya vesile olup katkı sağlamak her iki durum da hepimizin katılacağı üzere en güzel uğraşlar.
  Saygılarımla.

Bir Yorum Yaz