Title Image

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Haziran 2012 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Haziran 2012 Çekiliş Sonucu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Her Ay Bir Kitap Kampanyası duyuru yazımız bu ay 12 yorum almıştır. Her Ay Bir Kitap Kampanyası’nın haziran ayı kazananı http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 10. kişi Hayati Arpacı’dır. Çağın İnsan Kaynakları’nı takip ettiği için kendisine teşekkür ederim.

 

Bu ay Çağlar Çabuk’un Sıfıra Sıfır, Elde Var Mobbing (İş Yaşamının Çağdaş Hastalığında İlk Yardım) kitabını Hayati Arpacı’ya hediye ediyor olacağım. 

 

Arka Kapak

Kitabı her çalışanın ve her çalıştıranın okuması gerek; en azından kendimizi daha iyi tanıyabilmek, içimize fener tutabilmek, yalnız olmadığımızı anlamak için. Dahası, nasıl mücadele edebileceğimizi öğrenmek için. Üstelik bir solukta okunan, söyleyeceğini eğip bükmeden söyleyen, keyifli bir kitap.
Oya Baydar
Sosyolog, Yazar

Çağlar Çabuk, yara almış ya da yara almaya aday insanların safında, onlara kalkan olmak isteyen, insana yaraşır bir tavırla duruyor. Çalışma yaşamına adım atacak ya da çalışma yaşamının içindeki herkesi, eğitsel değeri yüksek bu güzel kitabı okumaya davet ediyorum.
Doç. Dr. Arın Namal
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
1 Yorum

Bir Yorum Yaz