Title Image

Gökhan Yılmaz'ın İK Blogu

Gökhan Yılmaz'ın İK Blogu

 

 

 

 

 

 

 

Gökhan Yılmaz’ın İnsan Kaynakları blogu çok yeni olmasına rağmen Çağın İnsan Kaynakları’nda blogunu tanıtmak istedim. Gökhan Yılmaz da bizler gibi insan kaynakları alanında kendisini geliştirmek isteyen, kariyerini bu alana doğrultan belki de birçok kimsenin yapacağı cesareti göstererek şu anki mesleğini bir kenara bırakıp, gönlünde yer alan İK mesleğine adım atmak için can atan İK’cı adayı. Blogunu merakla takip ediyorum ve dilerim sizlerin de ilgisini çeker.

 

Gökhan Yılmaz’ı kendi ağzından tanımak isterseniz;

         1996-1999 yılları arasında bir saat firmasında üretim bölümünde, 2005-2011 yılları arasında ise mili eğitime bağlı özel bir yüksek öğrenim erkek öğrenci yurdunda yurt müdür yardımcısı olarak görev aldım. 2011 yılının haziran ayı sonu itibariyle kariyerimi İK sektöründe devam ettirmek üzere görevimden istifa ederek ayrıldım.

          Çiçeği burnunda bir İK adayı olarak İnsan Kaynakları alanı ile ilgili kişisel gelişimi geliştirecek faaliyetlerde bulunmakta, Sosyal Medya’da aktif olarak yer almakta ve düzenli blog yazıları üretmekteyim. Bu aralar iş arama süreci içinde olmakla beraber en büyük hedefim gelecekte alanında başarılı bir İK Danışmanı olabilmektedir. (Yolum uzun, daha çok emek sarf etmenin ve mesafeler katetmenin farkındayım 🙂 )

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
1 Yorum
  • Gökhan Yilmaz

    10 Mart 2012 at 07:47 Cevapla

    Bu imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim..Aydan hanım (saygıdeğer meslektaşım..:) )

Bir Yorum Yaz