Title Image

Gelişim ve Liderlik Fırtınası

insan kaynakları eğitimi

Gelişim ve Liderlik Fırtınası

Üniversite yıllarımda 1. sınıf itibariyle eğitimleri, zirveleri, panelleri, söyleşileri ve daha birçok etkinliği hiç kaçırmamaya özen gösterirdim. Akabinde benim de  dahil olduğum İşletme ve Ekonomi Kulübü ile organizasyon tarafında da deneyim sahibi olmuştum. İşte ta o günlerde acaba bir gün ben de okuluma gelir ve sahneye çıkar deneyimleri paylaşabilir miyim diye aklımdan geçirmedim değil… Mezun olup iş hayatına atıldıktan sonra pek çok üniversite konuşmacı olarak ağırlamıştı fakat kendi okulumdan hiç ses seda çıkmadı, arada bir on dokuz yaşında kurmuş olduğum hayalim zihnimden geçse de çok da üzerinde durmamıştım açıkçası. Ne de olsa başka yerlerde başka öğrencilerle buluşuyor, naçizane de olsa deneyimleri paylaşıyordum.

Mezun olduktan tam 9 sene sonra Zeytin Akademi tarafından Gelişim ve Liderlik Fırtınası eğitim programına konuşmacı olarak davet aldım. Kulüp döneminde tanışmış olduğum Sevgili Lütfi Öztaylan’ın kurmuş olduğu Zeytin Akademi’nin Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde gerçekleştireceği eğitimde ben de 2 gün boyunca İnsan Kaynakları alanındaki deneyimlerimi paylaşacak olmaktan son derece heyecanlıyım.

 

 

insan kaynakları eğitimi

 

 

“Önemli şeyler bir anda yapılamaz; ufak şeylerin bir araya getirilmesiyle oluşur.” Vincent Van Gogh

 

2 gün boyunca hem insan kaynaklarının tüm süreçlerinin üzerinden kısaca geçeceğiz hem de cv hazırlama ve mülakat tekniklerini uygulamalı olarak konuşacağız. Afyon Kocatepeli öğrenci arkadaşlarım sizleri mutlaka bekliyorum 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?v=VwzMUDBT0S8

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz