Title Image

CV Checkup – Bizim Hikayemiz?

CV Checkup – Bizim Hikayemiz?

cv checkup

Özgeçmiş, öğrencilerin ve profesyonellerin profesyonel kimliğini tanıtma aracıdır. İş ararken, bir projeye başlarken veya herhangi bir etkinlikte profesyonel kimliğinizle yer alırken veya Linkedin, XİNG, Kariyer.Net, Yenibiriş gibi platformlarda özgeçmişiniz sizi temsil etmektedir. Bu doğrultuda özgeçmişinizin güncel olması, profesyonel kimliğinizi en iyi şekilde yansıtması ve bu anlamda gerekli bilgi içeriğine sahip olması gerekir. Özgeçmişinizin içeriği kadar biçimi de ayrıca önemlidir. Düzenli, detaylara önem verilmiş bir özgeçmiş sizin kendinize verdiğiniz değeri ve saygıyı gösterir.

İşe girmek için sadece başvuru yapmak ve özgeçmiş göndermek yeterli değildir. Öncelikle yüz yüze görüşme yapmak için özgeçmişinizi inceleyen profesyonelin, sizi mülakata çağırmaya karar vermesi gerekir. The Ladders’ in yaptığı bir araştırmaya göre işe alımcı ilk 6 saniyede aranan özelliklerin size uygun olup olmadığına karar vermektedir. Baktığı bilgiler ad-soyad, son unvan, son yapılan iş gibi birkaç detaydan oluşmaktadır. Sonra detaylı bilgiyi araştırma başlar. Bu doğrultuda başvurduğunuz işe uygun, sizi en iyi şekilde ifade eden sade ama güçlü özgeçmiş sizi diğer adaylardan bir adım öne çıkarmaktadır.
Profesyonel görüntünüzün bütününü, yetkinlikleriniz, bilgi ve becerileriniz bir bütün olarak işe uygun olup olmadığınızın yanıtı olmaktadır.

Bu noktada yıllardır özgeçmiş incelemiş ve mülakat yapmış insan kaynakları uzmanlarının desteğine başvuranlar, diğerlerinden bir adım önde özgeçmişlerinde ve mülakatlarda farklarını ortaya koymaktadırlar.
Biz de bu felsefeden yola çıkarak; size özgeçmiş nasıl yazılır eğitimi değil, size özel özgeçmişinizin düzeltilmiş halini ve kariyer yaşamınız boyunca profesyonel yetkinliklerinizi ortaya çıkarmanın inceliklerine ait detayları veriyoruz.

CV Checkup ile Nasıl?
Uzun zaman insan kaynakları süreçlerinde çalışmış, işe alım sürecinde yer alarak mülakat yapmış uzmanlar olarak özgeçmişlerinizi inceliyoruz.
Sizi dinliyor ve özgeçmişinizle yaptığınız işlerle örtüşmesini ve gelecek hedeflerinizle uyumunu sağlıyoruz. Size kariyerinizle ilgili 3. göz oluyoruz.

Öncelikle danışman sayımıza göre sınırlı sayıda katılım olduğunu belirtmemiz gerekir. Yıllardır bireysel olarak yaptığımız bu hizmetimizi sizlerle daha fazla bir araya gelmek adına bir etkinliğe çevirdik.
Bu amaçla, danışmanlık hizmetlerimizi sadece o güne özel olarak aşağıda belirtildiği şekilde düzenledik.
Öğrenci ve yeni mezunların CV’lerinde, profesyonel yaşamın uzmanlarının CV’lerine göre daha az analiz unsuları olduğundan ücretlerde de bir fark yaratmak istedik.

Bu nedenle CV Checkup ücretlerimiz aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.
Öğrenciler ve Yeni Mezunlar : 85 TL
1-5 Yıl İş Tecrübesi olanlar : 150 TL

Başarılarla dolu bir kariyer yolu dileriz…

CV Checkup Ekibi

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz