Title Image

CV Checkup Günleri İle Bir İlki Başardık

CV Checkup Günleri İle Bir İlki Başardık

CV Checkup Günleri’ni 26 Mart 2016’da gerçekleştirdik.

Esra Kemer Tülü, 2010 yılından beri bireysel olarak yürüttüğü CV Checkup Profesyonel CV Yazım Danışmanlık çalışmaları ile pek çok profesyonele hizmet olarak sunma şansı oldu. Daha çok beyaz ve altın yaka çalışana hitap ederken referansla kurulan ağ doğrultusunda gittikçe büyüyen bir referans havuzuna sahip oldu. Profesyonel anlamda yürüttüğü bu hizmeti Mart 2016 itibariyle CV Checkup ekibi olarak yürütmeye başladı. Biz kocaman bir danışman ailesi olduk. Hepimizin her seviye çalışanlar için farklı farklı tecrübelerimiz dahilinde güçlerimizi ve tecrübelerimizi birleştirdik.

 

Hizmetimizi daha genele duyurma kararı verdik ve 26 Mart tarihinde CV Checkup günü ile bir çalışma gerçekleştirdik. Evet, Linkedin’i çalkaladık CV Checkup Günleri diye… İlk etkinlik olmasına ve ülkemizde yaygın olmayan bir uygulama olmasına karşın talebi karşılamada zorlandık diyebiliriz. Kimi profesyonelin çok eksikliğini hissetmediği bir hizmet olsa da çoğu profesyonelden çok güzel geri bildirimler, büyük alkış aldık. Gururlanmadık desek yalan olur, hayalimizi gerçekleştirdik.

Peki, nasıl yaptık?

Öncelikle danışanlarımızdan gelen talepleri değerlendirerek, dağılımı gerçekleştirdik. CV’leri harfi harfine okuduk, ön inceleme yaptık. Eksikleri ve tabii fazlalıkları belirledik, sorularımızı not aldık, danışanımızla bu detayları elektronik ortamda görüştük, düzeltmelerimizi yaptık. Danışanlarımızla iletişim halinde kaldık. 26 Mart Cumartesi ofisimizde danışanlarımızla randevu saatleri doğrultusunda buluştuk. İncelemeler ve düzeltmeler sonrasında mülakat titizliğinde CV’nin üzerinden tekrar geçtik birebir iletişimle danışanımızdan tüm detayları alarak tekrar inceledik, kontrol ettik ve CV’nin son haline getirmek üzere varsa notlarımız aldık. Bazı danışanlarımızla süreç devam ederken, bazılarıyla bitirdik.

Neler Dediler?

“Bana 3. göz oldunuz, farkındalık yarattınız teşekkürler.”

“Çok karışık bir CV’im vardı, şimdi çok daha anlaşılır, net ve şık oldu.”

“Tam da benim aradığım hizmetti, bu rica ile yapılmıyor maalesef.”

İletişimde olduğumuz bir profesyonel “neden daha önce karşıma çıkmadınız” dedi.

Biz de “E o zaman CV Checkup günlerinin yenisini tekrar edelim” dedik. Yeni tarih için bizden haber bekleyin. Sadece bugünlere özel hizmet ve ücret ile yine karşınızda olacağız.

Teşekkürlerimizle

CV Checkup Ekibi

Esra Kemer Tülü

Aydan Çağ Aydın

Evrim Funda İnkaya Horoz

Gökhan Yılmaz

Seda Küçük

Yağmur Karacan

İşte 26 Mart’tan birkaç fotoğraf…

Danışan gizliliği, hizmetimizin ilk kuralı, bu nedenle danışanlarımızın isim ve fotoğraflarını paylaşamıyoruz.

CV Checkup

CV Checkup Resim2 Resim3 Resim4 Resim5

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
Yorum Yok

Bir Yorum Yaz