Title Image

Çağın İnsan Kaynakları "En Çalışkan Blog" Kategorisinde Yarışıyor!

Çağın İnsan Kaynakları "En Çalışkan Blog" Kategorisinde Yarışıyor!

Bumerang Ödülleri Oy Ver!    TIKLA 🙂

 

 

 

 

20 bine ulaşan üye sayısıyla Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve kaliteli içeriklerini buluşturan blog ekosistemi Bumerang‘ın bu yılki düzenlediği blog yarışmasına Çağın İnsan Kaynakları “En Çalışkan Blog” kategorisinde yarışıyor.

 

“En Çalışkan Blog” kategorisi: Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ve geniş arşivi ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, okuyucularına benzersiz araştırmalar sunan, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.

 

Çağın İnsan Kaynakları’nda 2010 Eylül’den itibaren 26 kategoride toplam 224 yazı paylaşmışım. Mesleğimin henüz 1. ayında blog yazmaya başladım. Ayda maksimum 100 kişinin ziyaret ettiği blogumda  şimdi 5000 ziyareti görebiliyorum 🙂  Blogu takip edenlere eminim az da olsa katkı sağlamışımdır diye düşünüyorum. Şimdi desteğinizi benden esirgemeyin derim 🙂

 

Oy vermek isteyenler: http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/51994.htm linkten ücretsiz olarak oylarını verebilirler.

 

29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek ödül töreni ile sonuçlar açıklanacak. Şimdiden kalbim çarpıyor, Çağın İnsan Kaynakları’nı gelin hep beraber oy vererek birinci yapalım derim, ne dersiniz? Türkiye’nin en iyi bloggerları bu gecede 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyiler ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek.

 

Oylama için son tarih:  http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/51994.htm linkten ücretsiz olarak 15 Kasım 2012 tarihine kadar oylarını verebilirler. 

 

 

Aydan Çağ Aydın

aydan@aydancag.com
1 Yorum
  • Nedim İLERİ

    1 Kasım 2012 at 20:52 Cevapla

    EVET:ÇAĞIN İNSAN KAYNAKLARI.

Bir Yorum Yaz