Anasayfa » Örgüt » Yok Böyle Bir Ofis! (Sahibinden.com)

Yok Böyle Bir Ofis! (Sahibinden.com)

Sahibinden.com Ofisi nasıl mı olmuş?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un yeni ofisi sizleri de şaşırtacaktır. sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, Türkiye’nin en büyük pazar yeri haline geldiklerini belirterek, yeni ofislerinin de bu vizyonu yansıtması gerektiğine inanmışlar. En değerli varlığımız olan insan kaynağımız denilir ya işte bu videoyu izlediğinde sahibinden.com’un buna gerçekten inandığını görebiliyoruz. Zappos ve Google ofisleri bugüne kadar gördüğüm en iyi ofislerdi Türkiye’den de sahibinden.com’u artık örnek verebiliriz bence. Ofisteki her şey abartısız detay odaklılıkla inşa edilmiş.

 

Çalışan memnuniyetinin ve çalışana yatırımın öncelikli hedefleri arasında yer aldığını bu yüzden de yeni ofisin lokasyonunu bile belirlerken öncelikle tüm çalışanların oturdukları yerleri dijital bir harita üzerinde işaretleyerek işe başlamışlar ve böylelikle ulaşım sorunlarını en aza indirgemişler.

 

Videoyu izledikten sonra eminim sizler de hayran kalacaksınız 🙂 Videonun altına da birkaç ofis fotoğrafından paylaşıyorum. Sahibinden.com’da işe başlayan arkadaşım Engin Can sayesinde ofisten haberdar olduğum için kendisine teşekkür ediyorum.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5nsbe3n39fU

 

 

 Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi


Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

Sahibinden.com Ofisi

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

8 Yorum

  1. Harika gözüküyor! Böyle şirketlerin yavaş yavaş artıyor olması mutluluk verici… Türkiye’den bunlara bir örnekte seninle birlikte gezdiğimiz Doğuş Medya Tower gösterilebilir değil mi? Şu durumda bilişim ve medya başı çekiyor gibi diyebiliriz.
    Paylaşım için teşekkürler…

  2. Doğuş Medya Tower ofis olarak bence de güzeldi medya sektöründe yer alıyor olması biraz da bana cazip gelmişti. Fakat ince düşünülmüşlük, çalışan markası yaratma, cazip iş ortamı sunma, çalışana değer verme vb. konular bakımında sahibinden.com ofisi başı çekiyor 🙂

  3. Gerçekten muhteşem yapmışlar. Google dan esinlenmişler ve iyiki de öyle yapmışlar. Böyle bir şirkette çalışmayı kim istemez. Ben çalışmak istemezdim. 🙂

  4. Allah razı olsun yapmış oldukları çalışmalar gayet güzel umarım bu tür firmaların sayılarını da artarak çoğaltırız.

  5. Tek kelimeyle ” harika ” . İnsanlarda eve gitme isteği kalmıyordur sanırım.

  6. Umarım birçok şirkete örnek teşkil eder 🙂

  7. Hayalimdeki yazılım firmam 🙂

  8. Bence eksik olan tek şey seks. Onuda eklemeliler diye düşünüyorum. Çünkü konsantrasyonun temel bileşimi boşalmış bir vücuttur. İşte bunun içinde tek sorun partner olabilir yoksa yapılması olanaksız bişey değil. Tabi ahlak ve namus bekçileri yoksa!

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat