Anasayfa » Genel » Türkiye’nin En Çok Okunan İK Blog Yazıları Derlemesi

Türkiye’nin En Çok Okunan İK Blog Yazıları Derlemesi

Türkiye'nin En Çok Okunan İK Blog Yazıları Derlemesi

 

Sibel Karamaraş’ın önderliğinde, ACT Danışmanlık’ın desteğiyle hazırlanan Türkiye’nin En Çok Okunan İK Blog Yazıları Derlemesi yayımlandı. “Meslektaşlarıma Soruyorum: İşe Alımda Aday Odaklı Mısınız?” yazım ile ben de bu çalışmada yer aldım. ACT Danışmanlık’ın biz İK bloggerlerına önem vermesi, bizleri takip etmesi sevindirici. Hem kendilerine hem de projenin fikir lideri olan ve hayata geçmesinde çok büyük emeği olan, kısacası a’dan z’ye her şeyiyle ilgilenen Sibel Karamaraş’a teşekkürler.

 

Bloggerlarla tek tek iletişime geçilmesi, yazıların toplanması, tasarıma karar verilmesi derken proje yaklaşık 4 ayda tamamlandı. 120 İK Bloggerı ile iletişime geçilmiş olup, 57 İK Bloggerı’ndan sanırım dönüş alındığından derlemede 57 yazı bulunmakta.

 

Derlemenin sonunda da bu süreç boyunca ve gelen yazıların içerikleri kapsamında Sibel Karamaraş’ın gözlemlediklerini yorumladığı ufak bir değerlendirme bölümü var. Ve hemen sonrasında da bu bölümle alakalı, ACT Danışmanları olarak makale & kitap önerilerine yer verilmiş.

 

Derlemeye ulaşmak için tıklayınız.

 

Keyifli okumalar dilerim…

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat