Anasayfa » Yarışmalar » TEB "Akıl Fikir Yarışması"

TEB "Akıl Fikir Yarışması"

             Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), finans sektörüne yenilikçi fikirler ve yaratıcı projeler kazandırmak amacıyla “İcat Çıkar” sloganı ile hayata geçirdiği “TEB Akıl Fikir Yarışması” nın beşincisi başladı. Üniversite öğrencisi ve yeni mezunların bir kategoride, TEB müşterilerinin ise ayrı bir kategoride değerlendirildiği yarışmada finans sektörünün her alanından proje ve fikir yarışıyor. Bankacılık, leasing, faktoring, portföy yönetimi, yatırım bankacılığı ve tüketici finansmanı dahil oldukça geniş bir alanı kapsayan TEB Akıl Fikir Yarışması’na üniversitelerin tüm bölümlerinden öğrenciler, 5 yıla kadar deneyimli profesyoneller ve TEB müşterileri katılabiliyor.

               Başvuruların 31 Aralık 2011 tarihine kadar www.icatcikar.com sitesinden yapıldığı yarışmada, üniversite öğrencisi – yeni mezun öğrenci kategorisinin birincisi 15 bin TL, ikincisi 7.5 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor. Aynı zamanda sözkonusu kategoride ilk 3’e girmeyi başaran tüm katılımcılar Bahçeşehir Üniversitesi’nde ücretsiz MBA eğitimi almaya da hak kazanıyor. Finale kalan ilk 10 projenin sahiplerine de mini laptop hediye ediliyor.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kurumlar için Oryantiring

  Oryantiring sporunu ve kurumsal hayatta yer almasını daha önce duydunuz mu? Ben de çok yeni öğrendiğim bu konuyu sıcağı...

Kapat