Anasayfa » Seçme ve Yerleştirme » Sakarya Üniversitesi İKY Öğrencileri'nin Staj Yapmalarına Destek Olalım

Sakarya Üniversitesi İKY Öğrencileri'nin Staj Yapmalarına Destek Olalım

 

 

 

 

 

 

 

Sakarya Üniversite’si İnsan Kaynakları Yönetimi alanında lisans eğitimi veren ilk üniversitedir. Şimdi İKY öğrencileri 8. yarıyıllarında ve  4 Şubat – 12 Mayıs tarihleri arasında İK departmanlarında işbaşı eğitimi yapmaları gerekmektedir. Staj yapacak  öğrenciler Borçlar Kanununa tabi olduğundan kendilerine herhangi bir ücret ödemesi yapılması gerekmiyor “İş Kazası Meslek Hastalığı Sigortalarını da üniversite ödüyor. Bu konuda ortak çalışmalar yapabilecekleri kurumlara ve desteklere ihtiyaç duyuyorlar.  Kimilerimiz kendi şirketlerinde bu arkadaşlarımızın staj yapmasına destek olabilir kimilerimiz de konunun duyrulmasında.  Bir şekilde destek olmalıyız diye düşünüyorum.

İletişim için
Dr. Tuncay YILMAZ 
0 264 2956308
tyilmaz@sakarya.edu.tr

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

2 Yorum

  1. HocamıZ bu tür çabaları keşke üniversitenin çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü için de gösterseydi, çok memnun olurduk.

  2. bu konuya değinmeniz gerçekten güzel bir şey. Ben de Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde okuyorum. Şu an staj yapıyorum. Fakat karşılaştığım şirket kaynaklı bazı problemler nedeniyle staj yerimi değiştirmek istiyorum. Bu problemleri yaşayan pek çok arkadaşım var. Piyasadaki Sayın İK’cılar size sesleniyorum. Teorik bilgimizi tecrübelerinizle yoğurun ki İnsan Kaynakları daha çok gelişsin, daha güzel günler görelim.

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat