Anasayfa » Haberler » İnsan Kaynakları'nın Bahar Kaynatması

İnsan Kaynakları'nın Bahar Kaynatması

       

      Beklenen an geldi çattı:) Sosyal medyada iletişim halinde olduğumuz İK’cı arkadaşlarla artık yüz yüze de konuşmalı, görüşmeli diyerek Banu Çakar ve Gülsün Müftügil ile organizasyonu yapmaya karar verdik. “İnsan Kaynakları’nın Bahar Kaynatması”nda konuşalım, kaynatalım ve keyifli bir gün geçirelim istedik.  

    19 Mayıs Cumartesi günü Maçka 10 Numara’da saat 15:00’de buluşuyor olacağız. Bir araya geleceğiz ve tanışmalı-kaynaşmalı güzel bir gün geçireceğiz. Bol sohbetli bir gün geçirmek geçirmek isteyen  tüm meslekdaşlarımızı, İK’cı adaylarını aramızda görmek isteriz.  Katılacak olanlar bizimle irtibata geçerse sevinirim:)

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

1 Yorum

  1. Aydan Hanım merhabalar,

    çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten herkes için yararlı olacaktır bu aktivite. Hem sizin sürecinizi kolaylaştırmak hem de katılımcıların iletişim imkanını arttırmak adına Evenbrite (http://www.eventbrite.com/)üzerinden etkinliği yönetmenizi tavsiye etmek isterim.

    Görüşmek üzere,

    Burak YAMAN

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Koleji Projesi

    İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ve İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından finansal destek sağlanan "İBB Kent Koleji Projesi"...

Kapat