Anasayfa » Kitaplar, Dergiler ve Linkler » Her Ay Bir Kitap (Kasım 2011)

Her Ay Bir Kitap (Kasım 2011)


 

 

 

 

 

 

 

2.sini gerçekleştireceğimiz Her Ay Bir Kitap kampanyası bu yazıyla başlıyor. Açıkcası bireysel olarak yürüttüğüm bu kampanya ile güzel geri dönüşler aldığım için mutluyum.  Geçen ay yorum yazan tüm takipçilerime birkez daha buradan teşekkür ederim. Umarım bu ay yine çok fazla yorum alırız : ) 

 

Kitap nasıl kazanabilirim diyorsanız;

20 Kasım’a kadar bu yazının altına yorum yazmanız çekilişe katılmanız için yeterli olacaktır. Çekiliş 21 Kasım 2011 tarihinde http://www.random.org/ aracılığı ile yapılacaktır.  Kazanan okurumla yorum yazarken kullandığı e-posta adresi ile iletişime geçeceğim. Kazanan okurun duyurusunu yeni bir yazı ile geçen ay olduğu gibi haber vereceğim.

          Herkese bol şanslar : ))

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

11 Yorum

 1. ben ben beenn :):)

 2. Banu Kızıltanlı

  Gerçekten bu mükemmel bir uygulama. Kitapkurdu biri olarak seni tebrik ediyorum bu konuda. Samimiyetime inan, gerçekten yaratıcı ve azimli birisn Aydan..Seni tanıdığıma çok mutluyum..

 3. Serhat KAHYAOĞLU

  Eyvah kitap rakiplerim gün geçtikçe artıyor 🙂

  Bu ay tüm yazılarla ilgili görüşlerimi bildireceğimi eklemek isterim ki keza bu benim için çok zor çünkü ben hala cümleye başladıktan sonra sonunu getirmekte sıkıntı çeken,yazdıkça yazan bir karakterim:)

  Aydan Hanımı birkez daha kutluyorum ve hepimize bol şans diliyorum:)

 4. sadık Olcaysoy

  harika Bir uygulama

 5. Aydan Hanım, heyecanınızı tüm paylaşımlarınızda hissedebiliyor ve paylaşıyorum. Bu kitap kampanyası da oldukça güzel.

  Bu arada; Serhat Bey bir rakibiniz daha oldu 🙂

 6. Semih Özenoğlu

  Tebrik ederim dikkat çekici ve güzel bir uygulama İK bloglarının gün geçtikçe arttığını ve kendine özgü karaktere sahip olduğunu görmek çok güzel. Başarılarınızın devamanı dilerim.

 7. Güzel bir uygulama olmuş tebrikler:)

 8. bedava duyunca duramayan tek milletiz 🙂 beleş mezar olsa gireriz 😀

 9. bu ay bana kısmet olur inşallah 🙂

 10. hangi kitapmis cok merak ettim

 11. Hadi hayırlısı bakalım:)

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Umudunu Kaybetme

  Bugün sizlere geç keşfettiğim ama iyi ki de günün birinde izlemişim dediğim bir filmi önermek istiyorum: "UMUDUNU KAYBETME"    ...

Kapat