Anasayfa » Kitaplar, Dergiler ve Linkler » Her Ay Bir Kitap (Kasım 2011 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap (Kasım 2011 Çekiliş Sonucu)

              Bu ay hediye edeceğim kitap sevgili Artemiz Güler’in İnternette İş Bulma Rehberi adlı kitabıdır.  Bu kitabı seçmemde 2 neden bulunmakta. İlki  kitabın yazarı Artemiz Güler’in benim gibi blogger olmasıdır, ikincisi ise  sosyal medya üzerinden ik’ya ilgimin günden güne artıyor olmasıdır. Umarım kitabı sizler de okuma şansı yakalarsınız.

            “Her Ay Bir Kitap” kampanyamızın kasım ayı kazananını açıklama zamanı geldi. Bu ayki yazımız 11 yorum almıştır.  http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 3. kişi  kitabı kazandı:  Serhat Kahyaoğlu.

            Serhat Kahyaoğlu daha önce Çağın İnsan Kaynakları’nda konuk yazar olarak yazı da yazmıştı, kendisi insan kaynakları mesleğine gönül veren, işini severek ve keyifle yapan bir arkadaşımdır. Kendisini tebrik ederim.

Yorum yazan herkese çok teşekkür ederim. Aralık ayında görüşmek üzere…

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

1 Yorum

  1. Serhat Levent KAHYAOĞLU

    ÇAĞIN İK’NIN çekilişiyle kazandığım kitap az önce elime ulaştı güzel bir süpriz ile hemde…çok mutlu oldum 🙂 İyi dilekleriniz meslektaş olarak yanımda durduğunuz ve tabikide bu güzel kitap için TEŞEKKÜRLER Aydan Çağ..:)

    Yeni kampanya için katılımlar giderek artacaktır;)
    Sizde kitap kazanmak istiyorsanız blogu takip edin 🙂

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kurumlar için Oryantiring

  Oryantiring sporunu ve kurumsal hayatta yer almasını daha önce duydunuz mu? Ben de çok yeni öğrendiğim bu konuyu sıcağı...

Kapat