Anasayfa » Kitaplar, Dergiler ve Linkler » Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Ocak 2012 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap Kampanyası (Ocak 2012 Çekiliş Sonucu)

       Yatırım ve Eğitim Danışmanı  Gökhan Akyürek Her Ay Bir Kitap Kampanyasına destek olmak istediğini bildiren bir mesaj attı.  Ve Gökhan Bey ile görüşerek ocak ayı talihlimize kitabı yollayabileceği üzerine kararlaştırdık. Buradan Gökhan Bey’e birkez daha teşekkür ederim. Eğer bu şekilde kitaplarını bizlerle paylaşmak isteyen kişiler olursa her ay bir kitap yerine birkaç kitap da hediye edebiliriz.

            Şimdi kazanı talihlimizi açıklayayım. Bu ay toplamda    kampanya duyuru yazımız 26 yorum almıştır. “Her Ay Bir Kitap Kampanyası”nın ocak ayı  kazananı  http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 1. kişi  Merve‘dir. Sevgili Merve’ye Çağın İnsan Kaynaklarını takip ettiği için teşekkür ederim.

             Çağatay Edgücan Şahin’in “Beşeri Sermaye ve İnsan Kaynakları: Eleştirel Bir Yaklaşım” isimli bilimsel bir çalışması bu ayki kitabımız.

              Beşeri Sermaye ve İnsan Kaynakları: Eleştirel Bir Yaklaşım’da; İK Yönetim Sisteminin, felsefi temellerinden işleyiş mekanizmalarına değin geniş bir kritiği ele alınmaktadır.  İKY ile iktisat, hukuk ve psikoloji arasındaki ilişkilerin nasıl bir araçsal kullanım bütünleşmesini zorunlu kıldığı, İKY uygulamalarının teori ile uyumunun irdelendiği son derece geniş kapsamlı olarak anlatılmaktadır. 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

3 Yorum

  1. Sevgili Merve çok mutlu olmalısın 🙂 Tebrikler..

  2. teşekkür ederim 🙂

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kurumlar için Oryantiring

  Oryantiring sporunu ve kurumsal hayatta yer almasını daha önce duydunuz mu? Ben de çok yeni öğrendiğim bu konuyu sıcağı...

Kapat