Anasayfa » Kitaplar, Dergiler ve Linkler » Her Ay Bir Kitap (Ekim 2011 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap (Ekim 2011 Çekiliş Sonucu)

“Her Ay Bir Kitap” kampanyamız hakkında çok güzel olumlu geribildirimler aldım ve bazı okuyucularım kendi kütüphanelerinden de kampanyamıza destek olabileceklerini aktardılar. Bu beni inanılmaz mutlu etti.

Bu ay hediye edeceğim kitapta biraz kararsız kaldım, ilk başta insan kaynakları üzerine bir kitap hediye etmeyi düşündüm fakat sonrasında kütüphanemde çok önem verdiğim kitabı almaya karar verdim. Mümin Sekman’in Her Şey Seninle Başlar kitabını bu ay hediye ediyor olacağım. Umarım hediyeyi yollacağım takipçim kitabı okumamış olur, 6-7 yıldır piyasada olduğu için tereddüt ettim ama içimden bu ay benim değer verdiğim bu kitap geldi : ))

Şimdi kazanan takipçimi açıklama zamanı:  20 yorum almış yazımız ve  http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 8. kişi  kitabı kazandı:  Mehmet Atasoy

Mehmet Bey’e mail yoluyla ulaşıyor olacağım ve buradan kampanyamıza katılan ve takip eden tüm okuyucularıma teşekkür ederim. Kasım ayı çekilişinde yine yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

2 Yorum

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat