Anasayfa » Kitaplar, Dergiler ve Linkler » Her Ay Bir Kitap (Aralık 2011 Çekiliş Sonucu)

Her Ay Bir Kitap (Aralık 2011 Çekiliş Sonucu)

 

 

              Bu ay hediye edeceğim kitap Zeynep Cihangir’in Kişilerarası İletişimde Dinleme Becerisi adlı kitabıdır.  Aslında aklımda başka bir kitap vardı bugün hediye edeceğim kitabı değiştirmeye karar verdim. Nedeni ise; bundan yaklaşık bir 10 gün önce yakın çevremdeki 10 kişiden negatif 5 özelliğimi bana yollamalarını rica ettim. Ve arkadaşlarımdan biri “karşı tarafı iyi dinlememek” yazmıştı. Kendime göre dinliyordum ama karşının algısı bu yönde ise demek ki bu konuda kendimi geliştirmeliyim düşüncesi ile okumaya başladım. Ayrıca bugün Sevgili İpek Aral Kişioğlu ile iletişim yetkinlikleri üzerine çalışırken farkettim ki bu konuda sıkıntılar yaşıyoruz. Birçok kişi çoğunlukla kendini anlatma, bilgisini paylaşma vb. farklı nedenlerden konuşan tarafta çoğunlukla olabiliyor. Genel iletişim becerisine sahip olduğunu düşünen bir kişi yazılı iletişimde, sözlü iletişimde, beden dilinde, dinlemede, empati kurmada başarılı olmalıdır.

               Şimdi sıra geldi aralık ayı talihlisini açıklamaya. Bu ay toplamda  kampanya duyuru yazımız  23 yorum almıştır. “Her Ay Bir Kitap” kampanyasının aralık ayı   kazananı  http://www.random.org/ ile yapmış olduğum çekiliş sonucunda yorum yapan 22. kişi  Mustafa TOPALOĞLU‘dur. Sevgili Mustafa’ya Çağın İnsan Kaynaklarını takip ettiği için teşekkür ederim.

                Yorum yazan herkese çok teşekkür ederim.  Ocak ayında görüşmek üzere…

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

7 Yorum

  1. Çok mutlu oldum 🙂 teşekkür ederim 🙂

  2. Hayırlı olsun Mustafa Bey..

  3. İyi okumalar ve umarım kitabı seversin : )

  4. Çağın İnsan Kaynakları blogu takipçisi olarak “Her Ay Bir Kitap” kampanyası ile kazandığım “Kişilerarası İletişimde Dinleme Becerisi” adlı kitaba an itibari ile ulaşmış bulunmaktayım. Teşekkürler.

    http://imageshack.us/photo/my-images/515/fotograf2.jpg/

  5. Bilgilendirme mesajın için çok teşekkür ederim. Çağın İnsan Kaynaklarını her zaman takip etmen dileğiyle.

  6. Sosyal ağlardaki paylaşımlarınız sayesinde sürekli takipteyim.

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat