Anasayfa » İçimden Geçenler » Ensemde Nefesini Hissetsem De Düşünmeye ve Yazmaya Devam!

Ensemde Nefesini Hissetsem De Düşünmeye ve Yazmaya Devam!

nefes

Biliyorum, beni takip etmeye başladın…

Korkmuyorum senden, hatta sesim daha daha güçlü çıkacak. Sen, senin gibi olmayanı, düşünmeyeni engellemeye hatta yok saymaya çalışsan da sesimi duyurmak için ne gerekiyorsa onu yapacağım.

Nefesin ensemde de olsa, internette tüm adımlarımı tek tek takip de etsen  de demokrasinin mihenk taşı olan ifade özgürlüğünü sonuna kadar savunacağım.

Korku toplumu yaratmak istiyorsun ve yarattığın bu iklimle toplumu susturmak, yıldırmak, kaygılandırmak istiyorsun.Demokratik bir topluma tahammülün yok bu yüzden de Yeni İnternet Yasası ile ifade özgürlüğüne ciddi bir şekilde sınırlandırma getiriyorsun. Bu sınırlandırma ile de alternatif düşünceleri, paylaşımları engellemek istiyorsun.  Ama ben ülkeme ait iyi ya da kötü her ne varsa öğrenmek, araştırmak, fikir üretmek hatta tartışmak istiyorum.

Sen senden olmayanları, senin gibi düşünmeyenleri engellemek için ne yaparsan yap ben var gücümle bunu engellemek için çalışacağım. Sesimi kesmek istesen de düşüneceğim, yazdıklarımla çığlıklar atacağım. Senin keyfine göre hareket etmeyeceğim.

Ensemde nefesini hissetsem de düşünmeye ve yazmaya devam edeceğim. Özgürlük alanlarımdan vazgeçmeyeceğim.  Çünkü korkmuyorum senden! Ama fark ettim ki sen bizden çok korkuyorsun…

 

Bu yazım 21.02.2014 tarihinde www.internetozgurdur.com adresinde yayımlanmıştır.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kurumlar için Oryantiring

  Oryantiring sporunu ve kurumsal hayatta yer almasını daha önce duydunuz mu? Ben de çok yeni öğrendiğim bu konuyu sıcağı...

Kapat