Anasayfa » Yarışmalar » Çağın İnsan Kaynakları PERYÖN İK Blog Ödülleri Birincisi Oldu :)

Çağın İnsan Kaynakları PERYÖN İK Blog Ödülleri Birincisi Oldu :)

 

06 Kasım 2013 tarihinde açıklanan PERYÖN İK Blog Ödülleri’nde Çağın İnsan Kaynakları birinci oldu 🙂 Yaşadığım mutluluğun, heyecanın tarifi yok. Evet birinci olmayı beklemiyordum ama ilk 3’te olabilirim bence diyordum sonrasında kısmet deyip olmamasına da hazırlıyordum! 2 gündür o sahne gözümün önünden gitmiyor. Blogger masasından kalkmam, sahneye doğru yürümem, mutluluktan ağzımı kapatamamış olmam, sahne, konuştuklarım, ödülüm gözümün önünden hiç gitmiyor ve resmen film şeridi gibi geçiyor gidiyor 🙂 Gerçi 3-4 satırlık bir konuşma metni hazırlamıştım kendime ama heyecandan hiçbiri cümleyi tam hatırlayamadım. İçimden geldiği gibi konuştum sanırım en güzeli de buymuş! Ben inandım ve çaba gösterdim ödülü kazanmamda etkisi tabii ki çok büyük oldu. 

 

DSC_0032

 

Oy veren herkese, bana bu mutluluğu kariyerimin henüz çok başında yaşattıkları için sonsuz teşekkürler. Ayrıca PERYÖN’e, blogger ödülleri fikrini PERYÖN ile buluşturan Banu Çakar’a, blog açmamda bana yol gösteren, mesleğimle ilgili beni her zaman geliştiren, beraber çalışma imkanı yakaladığım İpek Aral Kişioğlu’na da teşekkür ederim… Ve tebrikleri ve iyi dilekleri ile arayan, mesaj atan, sosyal medyadan yorum yapan herkese de teşekkür ederim.  

Bu arada herkesin favorisi vardı. Benim de favorilerim İpek Aral Kişioğlu’nun Kaynağım İnsan blogu ile Cengiz Çatalkaya’nın Yetenek ve Kariyer blogu idi. Araya da Çağın İnsan Kaynakları sıkışırsa tadından yenmez diyordum. Dolayısıyla sizin gibi ben de şaşırdım sonuçtan ama hem İpek Hanım’dan hem de Cengiz Bey’den samimiyetle o kadar güzel şeyler duydum ki onlar nasıl benle gurur duyuyor ise ben de onlara minnettarım.

Bu ödülün sahibi Çağın İnsan Kaynakları olsa da ilk günden beri söylediğimiz gibi bu ödülü ben tüm İK Bloggerları adına PERYÖN’den aldığımın da altını çizmek isterim. Bu fotoğrafta yer alan ve almayan tüm İK bloggerlarına selam olsun! Canı gönülden onlara da çok teşekkür ederim mutluluğumu paylaştıkları için.

Çağın İnsan Kaynakları

 

PERYÖN Blog Ödülleri’nde finalist olan Müge Arslan’ı ve Saygı Günenç’i de sahnede tebrik etmiştim ama buradan da tebrik etmek isterim. 2013 İK Blog Ödülleri’nin kazanları biziz ama ben biz bloggerların kendimizi tanıtmamızda yarışmanın çok etkisi olduğunu ve genel olarak hepimizin de kazandığını düşünüyorum. Yıllarca mesleğin içinde olup İK bloglarından habersiz olan kişilere de mesajımızı vermiş olduk.

 

Seneye diğer bloggerların da bu heyecanı yaşaması dileğiyle… Seneye ben katılmayacağım ve farklı bir heyecanla sonuçların açıklanmasını bekleyeceğim 🙂

Şimdiden bol şans!

 

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

8 Yorum

 1. Aydancığım,

  Daha pek çok başarılarını göreceğim. Çok çalışmaya devam 🙂

  Sevgilerimle,

  İpek Aral Kişioğlu

 2. Tebrik ederim Aydan, PERYÖN’e gelemedim ancak haberini aldım. Yeni blogger arkadaşlar için de ilham verici olmasını dilerim..

 3. Spesifik blog yarışmalarının olması katılımcıları daha iyiye yönlendirmektedir. Tebrik Ederim

 4. Öncelikle gerçekten tebrik ederim, işini iyi yapan, gündemi takip eden, araştırmacı ve İK’yı çok seven bir insansın. Başarılarının devamını dilerim.

 5. Aydan Hanım merhaba,

  Tebrik ediyorum. Blogunuzun bir takipçisi olarak başarılarınızın devamını dilerim.

  Sevgilerimle
  Melek GÜVEN

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Çalışma Hayatında Karşılaştığı Sorunlar

  Ah kadınlar... Ne çok göze batıyoruz değil mi?  Dok. Öğr. Aslı Vural, Öğr. Gör. Burçak Kızıltan, Dok. Öğr. Bahar Barut...

Kapat