Anasayfa » Haberler » Çağın İnsan Kaynakları Hayat Buldu…

Çağın İnsan Kaynakları Hayat Buldu…

çağın insan kaynakları

İnsan Kaynakları mesleğine adım atmayı hedeflediğimde henüz üniversite ikinci sınıftım. Ve yüksek lisans eğitim devam ederken mesleğime adım attım. Hem kurum bünyesinde hem de danışmanlık tarafında çalışan biri olarak kendimde keşfettiğim, beni mutlu eden şeyin aslında sıfırdan sistem kurmak ve yeni projeleri hayata geçirerek olduğunu fark ettim. Bunun dışında kurumda çalışırken de özgürdüm, kalıplara girmezdim, öncüydüm, değişime kucak açardım, yeni şeyler söylemekten ve yapmaktan çekinmezdim. Nef de beni böyle kabul etmiş hatta bağrına basmıştı ama bir sonraki kurum buna ne denli sıcak bakacaktı kestiremiyordum. Günün birinde kendi özgürlüğümü ilan edeceğim kesindi de ne zaman? Bu blogu 2010 yılında açarken bile ismini  Çağın İnsan Kaynakları koydum ki ileride şirketleşirken sil baştan bir marka yaratmak zorunda olmayım diye… Daha o zamandan hayallerimi süslüyordu bu şirket.

 

Herkesin göze alamayacağı bir risk aldım ve işimi, evimi, çevremi, arkadaşlarımı bırakarak İzmir’e yerleştim. Beni yakından tanıyanlar bilir ki hayatımda çoğu zaman risk almışımdır. Çağın İnsan Kaynakları da benim için aslında İzmir’e yerleşmenin bir mucizesi. 40’lı yaşlarımın başında hedeflediğim danışmanlık firması açma sürecini de 30. yaşıma girdiğim yıl gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim. İstanbul’da olsaydım belki bu kadar hızlı yol alamayacaktım. Şirketi açmamda en çok bana destek veren de önce eşim sonra ailem oldu. Ve onlar bana benden daha çok inandılar. Onların inancı da güveni de beni oldukça motive etti ve etmeye devam ediyor. İyi ki her zaman yanımdalar 🙂 

Çağın İnsan Kaynakları’nın hayat bulması benim için müthiş bir duygu, heyecan, şükür sebebi… Kalbimi, gönlümü, ruhumu koyduğum mesleğimde güzel günlere merhaba…. 

 

Çağın İnsan Kaynakları’nı incelemek isterseniz web siteme göz atabilirsiniz. Belki günün birinde belli mi olur beraber işbirliği içerisinde olabiliriz. 

 http://www.cagininsankaynaklari.com/

 

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum yaz

E-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurun. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kurumlar için Oryantiring

  Oryantiring sporunu ve kurumsal hayatta yer almasını daha önce duydunuz mu? Ben de çok yeni öğrendiğim bu konuyu sıcağı...

Kapat